«Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Lars Hansen17885002810,630,00
2Martin Larsson5436001560,350,00
3Jesper Larsson4522221510,300,00
4Peter Damm412950880,470,00
5Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
6Mads Fjelstervang3130901740,180,00
7Lasse Facius25271412390,100,00
8Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
9Kai Olsen2216202610,080,00
10Claus Jensen201220560,360,00
11Martin Andersen19400440,430,00
12Nicolai Derning1413001090,130,00
13John Juncker Nielsen138401120,120,00
14Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
15Frederik Hansen12610230,520,00
16Esben Tønnesen11200550,200,00
17Søren Nielsen (Sørensen)1012102600,040,00
18Carl leffler10600180,560,00
19Claus Bankler10210120,830,00
20Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
21Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
22Ulrik Elholm87101260,060,00
23Jakob Iversen840061,330,00
24Peter Viggo Vestergaard8300520,150,00
25Søren Fynbo7400240,290,00
26Malte Skov Jepsen6700280,210,00
27Lars Grønkjær6500200,300,00
28Hubert Helmersen5610420,120,00
29Rene Hedman450060,670,00
30Steen Husfeldt4500440,090,00
31Selvmål41001590,030,00
32Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
33Jannick Breuning331070,430,00
34Niels Fogh Andersen311031,000,00
35Nicholas Holst300021,500,00
36Jesper Bloch3000120,250,00
37Peter Kjærsgaard Lund3000160,190,00
38Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
39Christian Zamora2500180,110,00
40Lasse Lorenzen2210140,140,00
41Emil Bo Sørensen2100140,140,00
42Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
43Alexander Diallo200050,400,00
44Rasmus Brethvad200070,290,00
45Denny Fröjd200070,290,00
46Erik Bjørsted17001710,010,00
47Oliver Vinther131090,110,00
48Kristian Knudsen110020,500,00
49Silas Friis Nielsen110050,200,00
50William Bjørn von Bülow110090,110,00
51Kebba Bajaha1110170,060,00
52Thomas Langaa Nejland100020,500,00
53Alexander Elverlund100040,250,00
54Mads Holmbo Lind100080,120,00
55Johannes Bjerrum1000170,060,00
56Karsten Let Hansen1000370,030,00
57Dalibor Raivojsa020030,000,00
58Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
59Mathias Kure000010,000,00
60Peter Gdowski000010,000,00
61Alex Blicher Hansen000010,000,00
62Morten Andersen000010,000,00
63Carsten Benn000010,000,00
64Per Pørtner Madsen000010,000,00
65Glen Nielsen000010,000,00
66Kenneth Madsen000010,000,00
67Inuik Poulsen000020,000,00
68Jonas kolling000020,000,00
69Thomas Amdi000040,000,00
70Johan Weisser000050,000,00
71Mark maagaard000060,000,00
72Branimir Vinski000060,000,00
73Zeljko Gligorevic0000100,000,00
74Martin Let Hansen0000370,000,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet