Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Lars Hansen17885002810,630,00
2Martin Larsson5236001550,340,00
3Jesper Larsson4522221510,300,00
4Peter Damm412950880,470,00
5Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
6Mads Fjelstervang3130901740,180,00
7Lasse Facius25271412390,100,00
8Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
9Kai Olsen2216202610,080,00
10Claus Jensen201220560,360,00
11Martin Andersen19400440,430,00
12Nicolai Derning1413001090,130,00
13John Juncker Nielsen138401120,120,00
14Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
15Frederik Hansen11610210,520,00
16Esben Tønnesen11200550,200,00
17Søren Nielsen (Sørensen)1012102590,040,00
18Carl leffler10600180,560,00
19Claus Bankler10210120,830,00
20Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
21Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
22Ulrik Elholm87101260,060,00
23Jakob Iversen840061,330,00
24Peter Viggo Vestergaard8300510,160,00
25Søren Fynbo7400240,290,00
26Malte Skov Jepsen6700260,230,00
27Lars Grønkjær6500200,300,00
28Hubert Helmersen5610420,120,00
29Rene Hedman450060,670,00
30Steen Husfeldt4500440,090,00
31Selvmål41001590,030,00
32Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
33Jannick Breuning331070,430,00
34Niels Fogh Andersen311031,000,00
35Nicholas Holst300021,500,00
36Jesper Bloch3000120,250,00
37Peter Kjærsgaard Lund3000140,210,00
38Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
39Christian Zamora2500180,110,00
40Lasse Lorenzen2210140,140,00
41Emil Bo Sørensen2100140,140,00
42Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
43Denny Fröjd200070,290,00
44Erik Bjørsted17001710,010,00
45Oliver Vinther131070,140,00
46Kristian Knudsen110020,500,00
47Silas Friis Nielsen110050,200,00
48William Bjørn von Bülow110090,110,00
49Kebba Bajaha1110170,060,00
50Thomas Langaa Nejland100020,500,00
51Alexander Elverlund100040,250,00
52Rasmus Brethvad100050,200,00
53Mads Holmbo Lind100080,120,00
54Johannes Bjerrum1000170,060,00
55Karsten Let Hansen1000370,030,00
56Dalibor Raivojsa020030,000,00
57Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
58Carsten Benn000010,000,00
59Alex Blicher Hansen000010,000,00
60Kenneth Madsen000010,000,00
61Jonas kolling000010,000,00
62Per Pørtner Madsen000010,000,00
63Glen Nielsen000010,000,00
64Peter Gdowski000010,000,00
65Morten Andersen000010,000,00
66Mathias Kure000010,000,00
67Inuik Poulsen000020,000,00
68Thomas Amdi000040,000,00
69Alexander Diallo000040,000,00
70Johan Weisser000050,000,00
71Mark maagaard000060,000,00
72Branimir Vinski000060,000,00
73Zeljko Gligorevic0000100,000,00
74Martin Let Hansen0000370,000,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet