«Navn»«M»»A««G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Lars Hansen17885002810,630,00
2Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
3Martin Larsson5436001570,340,00
4Mads Fjelstervang3130901740,180,00
5Peter Damm412950880,470,00
6Lasse Facius25271412390,100,00
7Jesper Larsson4522221510,300,00
8Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
9Kai Olsen2216202610,080,00
10Nicolai Derning1413001090,130,00
11Claus Jensen201220560,360,00
12Søren Nielsen (Sørensen)1012102600,040,00
13Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
14John Juncker Nielsen138401120,120,00
15Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
16Ulrik Elholm87101260,060,00
17Malte Skov Jepsen6700290,210,00
18Erik Bjørsted17001710,010,00
19Frederik Hansen12610230,520,00
20Carl leffler10600180,560,00
21Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
22Hubert Helmersen5610420,120,00
23Lars Grønkjær6500200,300,00
24Rene Hedman450060,670,00
25Steen Husfeldt4500440,090,00
26Christian Zamora2500180,110,00
27Martin Andersen19400440,430,00
28Jakob Iversen840061,330,00
29Søren Fynbo7400240,290,00
30Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
31Peter Viggo Vestergaard8300530,150,00
32Jannick Breuning331070,430,00
33Oliver Vinther1310100,100,00
34Esben Tønnesen11200550,200,00
35Claus Bankler10210120,830,00
36Lasse Lorenzen2210140,140,00
37Dalibor Raivojsa020030,000,00
38Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
39Selvmål41001590,030,00
40Niels Fogh Andersen311031,000,00
41Emil Bo Sørensen2100140,140,00
42Kristian Knudsen110020,500,00
43Silas Friis Nielsen110050,200,00
44William Bjørn von Bülow110090,110,00
45Kebba Bajaha1110170,060,00
46Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
47Nicholas Holst300021,500,00
48Jesper Bloch3000120,250,00
49Peter Kjærsgaard Lund3000160,190,00
50Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
51Alexander Diallo200050,400,00
52Denny Fröjd200070,290,00
53Rasmus Brethvad200080,250,00
54Thomas Langaa Nejland100020,500,00
55Alexander Elverlund100040,250,00
56Mads Holmbo Lind100080,120,00
57Johannes Bjerrum1000170,060,00
58Karsten Let Hansen1000370,030,00
59Mathias Kure000010,000,00
60Alex Blicher Hansen000010,000,00
61Per Pørtner Madsen000010,000,00
62Glen Nielsen000010,000,00
63Kenneth Madsen000010,000,00
64Peter Gdowski000010,000,00
65Morten Andersen000010,000,00
66Martin Gungerich000010,000,00
67Carsten Benn000010,000,00
68Inuik Poulsen000020,000,00
69Jonas kolling000030,000,00
70Thomas Amdi000040,000,00
71Johan Weisser000050,000,00
72Mark maagaard000060,000,00
73Branimir Vinski000060,000,00
74Zeljko Gligorevic0000100,000,00
75Martin Let Hansen0000370,000,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet