Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»«M»«A»»G««R»«K»«M/K»«KAR»
1Lasse Facius25271412390,100,00
2Mads Fjelstervang3130901740,180,00
3Peter Damm412950880,470,00
4John Juncker Nielsen138401120,120,00
5Claus Jensen201220560,360,00
6Jesper Larsson4522221510,300,00
7Kai Olsen2216202610,080,00
8Niels Fogh Andersen311031,000,00
9Jannick Breuning331070,430,00
10Oliver Vinther1310100,100,00
11Claus Bankler10210120,830,00
12Lasse Lorenzen2210140,140,00
13Kebba Bajaha1110170,060,00
14Frederik Hansen12610230,520,00
15Hubert Helmersen5610420,120,00
16Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
17Ulrik Elholm87101260,060,00
18Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
19Søren Nielsen (Sørensen)1012102600,040,00
20Alex Blicher Hansen000010,000,00
21Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
22Kenneth Madsen000010,000,00
23Mathias Kure000010,000,00
24Per Pørtner Madsen000010,000,00
25Martin Gungerich000010,000,00
26Peter Gdowski000010,000,00
27Carsten Benn000010,000,00
28Morten Andersen000010,000,00
29Glen Nielsen000010,000,00
30Thomas Langaa Nejland100020,500,00
31Nicholas Holst300021,500,00
32Kristian Knudsen110020,500,00
33Inuik Poulsen000020,000,00
34Jonas kolling000030,000,00
35Dalibor Raivojsa020030,000,00
36Thomas Amdi000040,000,00
37Alexander Elverlund100040,250,00
38Johan Weisser000050,000,00
39Silas Friis Nielsen110050,200,00
40Alexander Diallo200050,400,00
41Rene Hedman450060,670,00
42Mark maagaard000060,000,00
43Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
44Branimir Vinski000060,000,00
45Jakob Iversen840061,330,00
46Denny Fröjd200070,290,00
47Rasmus Brethvad200080,250,00
48Mads Holmbo Lind100080,120,00
49William Bjørn von Bülow110090,110,00
50Zeljko Gligorevic0000100,000,00
51Jesper Bloch3000120,250,00
52Emil Bo Sørensen2100140,140,00
53Peter Kjærsgaard Lund3000160,190,00
54Johannes Bjerrum1000170,060,00
55Carl leffler10600180,560,00
56Christian Zamora2500180,110,00
57Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
58Lars Grønkjær6500200,300,00
59Søren Fynbo7400240,290,00
60Malte Skov Jepsen6700290,210,00
61Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
62Karsten Let Hansen1000370,030,00
63Martin Let Hansen0000370,000,00
64Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
65Martin Andersen19400440,430,00
66Steen Husfeldt4500440,090,00
67Peter Viggo Vestergaard8300530,150,00
68Esben Tønnesen11200550,200,00
69Nicolai Derning1413001090,130,00
70Martin Larsson5436001570,340,00
71Selvmål41001590,030,00
72Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
73Erik Bjørsted17001710,010,00
74Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
75Lars Hansen17885002810,630,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet