Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»«M»«A»»G««R»«K»«M/K»«KAR»
1Lasse Facius25271412390,100,00
2Mads Fjelstervang3130901740,180,00
3Peter Damm412950880,470,00
4John Juncker Nielsen138401120,120,00
5Claus Jensen201220560,360,00
6Jesper Larsson4522221510,300,00
7Kai Olsen2216202610,080,00
8Niels Fogh Andersen311031,000,00
9Oliver Vinther131070,140,00
10Jannick Breuning331070,430,00
11Claus Bankler10210120,830,00
12Lasse Lorenzen2210140,140,00
13Kebba Bajaha1110170,060,00
14Frederik Hansen11610210,520,00
15Hubert Helmersen5610420,120,00
16Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
17Ulrik Elholm87101260,060,00
18Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
19Søren Nielsen (Sørensen)1012102590,040,00
20Per Pørtner Madsen000010,000,00
21Alex Blicher Hansen000010,000,00
22Mathias Kure000010,000,00
23Carsten Benn000010,000,00
24Jonas kolling000010,000,00
25Kenneth Madsen000010,000,00
26Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
27Glen Nielsen000010,000,00
28Morten Andersen000010,000,00
29Peter Gdowski000010,000,00
30Inuik Poulsen000020,000,00
31Kristian Knudsen110020,500,00
32Thomas Langaa Nejland100020,500,00
33Nicholas Holst300021,500,00
34Dalibor Raivojsa020030,000,00
35Alexander Elverlund100040,250,00
36Alexander Diallo000040,000,00
37Thomas Amdi000040,000,00
38Silas Friis Nielsen110050,200,00
39Johan Weisser000050,000,00
40Rasmus Brethvad100050,200,00
41Rene Hedman450060,670,00
42Mark maagaard000060,000,00
43Jakob Iversen840061,330,00
44Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
45Branimir Vinski000060,000,00
46Denny Fröjd200070,290,00
47Mads Holmbo Lind100080,120,00
48William Bjørn von Bülow110090,110,00
49Zeljko Gligorevic0000100,000,00
50Jesper Bloch3000120,250,00
51Peter Kjærsgaard Lund3000140,210,00
52Emil Bo Sørensen2100140,140,00
53Johannes Bjerrum1000170,060,00
54Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
55Christian Zamora2500180,110,00
56Carl leffler10600180,560,00
57Lars Grønkjær6500200,300,00
58Søren Fynbo7400240,290,00
59Malte Skov Jepsen6700260,230,00
60Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
61Karsten Let Hansen1000370,030,00
62Martin Let Hansen0000370,000,00
63Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
64Steen Husfeldt4500440,090,00
65Martin Andersen19400440,430,00
66Peter Viggo Vestergaard8300510,160,00
67Esben Tønnesen11200550,200,00
68Nicolai Derning1413001090,130,00
69Martin Larsson5236001550,340,00
70Selvmål41001590,030,00
71Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
72Erik Bjørsted17001710,010,00
73Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
74Lars Hansen17885002810,630,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet