Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»«M»«A»»G««R»«K»«M/K»«KAR»
1Lasse Facius25271412390,100,00
2Mads Fjelstervang3130901740,180,00
3Peter Damm412950880,470,00
4John Juncker Nielsen138401120,120,00
5Claus Jensen201220560,360,00
6Jesper Larsson4522221510,300,00
7Kai Olsen2216202610,080,00
8Niels Fogh Andersen311031,000,00
9Jannick Breuning331070,430,00
10Oliver Vinther1310100,100,00
11Claus Bankler10210120,830,00
12Lasse Lorenzen2210140,140,00
13Kebba Bajaha1110170,060,00
14Frederik Hansen12610230,520,00
15Hubert Helmersen5610420,120,00
16Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
17Ulrik Elholm87101260,060,00
18Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
19Søren Nielsen (Sørensen)1012102600,040,00
20Kenneth Madsen000010,000,00
21Mathias Kure000010,000,00
22Alex Blicher Hansen000010,000,00
23Carsten Benn000010,000,00
24Per Pørtner Madsen000010,000,00
25Peter Gdowski000010,000,00
26Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
27Glen Nielsen000010,000,00
28Morten Andersen000010,000,00
29Martin Gungerich000010,000,00
30Inuik Poulsen000020,000,00
31Kristian Knudsen110020,500,00
32Thomas Langaa Nejland100020,500,00
33Nicholas Holst300021,500,00
34Jonas kolling000030,000,00
35Dalibor Raivojsa020030,000,00
36Alexander Elverlund100040,250,00
37Thomas Amdi000040,000,00
38Silas Friis Nielsen110050,200,00
39Johan Weisser000050,000,00
40Alexander Diallo200050,400,00
41Mark maagaard000060,000,00
42Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
43Jakob Iversen840061,330,00
44Branimir Vinski000060,000,00
45Rene Hedman450060,670,00
46Denny Fröjd200070,290,00
47Mads Holmbo Lind100080,120,00
48Rasmus Brethvad200080,250,00
49William Bjørn von Bülow110090,110,00
50Zeljko Gligorevic0000100,000,00
51Jesper Bloch3000120,250,00
52Emil Bo Sørensen2100140,140,00
53Peter Kjærsgaard Lund3000160,190,00
54Johannes Bjerrum1000170,060,00
55Christian Zamora2500180,110,00
56Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
57Carl leffler10600180,560,00
58Lars Grønkjær6500200,300,00
59Søren Fynbo7400240,290,00
60Malte Skov Jepsen6700290,210,00
61Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
62Martin Let Hansen0000370,000,00
63Karsten Let Hansen1000370,030,00
64Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
65Steen Husfeldt4500440,090,00
66Martin Andersen19400440,430,00
67Peter Viggo Vestergaard8300530,150,00
68Esben Tønnesen11200550,200,00
69Nicolai Derning1413001090,130,00
70Martin Larsson5436001570,340,00
71Selvmål41001590,030,00
72Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
73Erik Bjørsted17001710,010,00
74Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
75Lars Hansen17885002810,630,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet