«Navn»«M»«A»«G»»R««K»«M/K»«KAR»
1Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
2Jesper Larsson4522221510,300,00
3Lasse Facius25271412390,100,00
4Per Pørtner Madsen000010,000,00
5Alex Blicher Hansen000010,000,00
6Mathias Kure000010,000,00
7Jonas kolling000010,000,00
8Kenneth Madsen000010,000,00
9Carsten Benn000010,000,00
10Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
11Glen Nielsen000010,000,00
12Peter Gdowski000010,000,00
13Morten Andersen000010,000,00
14Inuik Poulsen000020,000,00
15Kristian Knudsen110020,500,00
16Thomas Langaa Nejland100020,500,00
17Nicholas Holst300021,500,00
18Niels Fogh Andersen311031,000,00
19Dalibor Raivojsa020030,000,00
20Alexander Elverlund100040,250,00
21Alexander Diallo000040,000,00
22Thomas Amdi000040,000,00
23Silas Friis Nielsen110050,200,00
24Johan Weisser000050,000,00
25Rasmus Brethvad100050,200,00
26Mark maagaard000060,000,00
27Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
28Jakob Iversen840061,330,00
29Branimir Vinski000060,000,00
30Rene Hedman450060,670,00
31Jannick Breuning331070,430,00
32Oliver Vinther131070,140,00
33Denny Fröjd200070,290,00
34Mads Holmbo Lind100080,120,00
35William Bjørn von Bülow110090,110,00
36Zeljko Gligorevic0000100,000,00
37Claus Bankler10210120,830,00
38Jesper Bloch3000120,250,00
39Lasse Lorenzen2210140,140,00
40Peter Kjærsgaard Lund3000140,210,00
41Emil Bo Sørensen2100140,140,00
42Kebba Bajaha1110170,060,00
43Johannes Bjerrum1000170,060,00
44Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
45Christian Zamora2500180,110,00
46Carl leffler10600180,560,00
47Lars Grønkjær6500200,300,00
48Frederik Hansen11610210,520,00
49Søren Fynbo7400240,290,00
50Malte Skov Jepsen6700260,230,00
51Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
52Karsten Let Hansen1000370,030,00
53Martin Let Hansen0000370,000,00
54Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
55Hubert Helmersen5610420,120,00
56Steen Husfeldt4500440,090,00
57Martin Andersen19400440,430,00
58Peter Viggo Vestergaard8300510,160,00
59Esben Tønnesen11200550,200,00
60Claus Jensen201220560,360,00
61Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
62Peter Damm412950880,470,00
63Nicolai Derning1413001090,130,00
64John Juncker Nielsen138401120,120,00
65Ulrik Elholm87101260,060,00
66Martin Larsson5236001550,340,00
67Selvmål41001590,030,00
68Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
69Erik Bjørsted17001710,010,00
70Mads Fjelstervang3130901740,180,00
71Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
72Søren Nielsen (Sørensen)1012102590,040,00
73Kai Olsen2216202610,080,00
74Lars Hansen17885002810,630,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet