Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»«M»«A»«G»»R««K»«M/K»«KAR»
1Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
2Jesper Larsson4522221510,300,00
3Lasse Facius25271412390,100,00
4Kenneth Madsen000010,000,00
5Mathias Kure000010,000,00
6Alex Blicher Hansen000010,000,00
7Carsten Benn000010,000,00
8Per Pørtner Madsen000010,000,00
9Peter Gdowski000010,000,00
10Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
11Glen Nielsen000010,000,00
12Morten Andersen000010,000,00
13Martin Gungerich000010,000,00
14Inuik Poulsen000020,000,00
15Kristian Knudsen110020,500,00
16Thomas Langaa Nejland100020,500,00
17Nicholas Holst300021,500,00
18Niels Fogh Andersen311031,000,00
19Jonas kolling000030,000,00
20Dalibor Raivojsa020030,000,00
21Alexander Elverlund100040,250,00
22Thomas Amdi000040,000,00
23Silas Friis Nielsen110050,200,00
24Johan Weisser000050,000,00
25Alexander Diallo200050,400,00
26Mark maagaard000060,000,00
27Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
28Jakob Iversen840061,330,00
29Branimir Vinski000060,000,00
30Rene Hedman450060,670,00
31Jannick Breuning331070,430,00
32Denny Fröjd200070,290,00
33Mads Holmbo Lind100080,120,00
34Rasmus Brethvad200080,250,00
35William Bjørn von Bülow110090,110,00
36Oliver Vinther1310100,100,00
37Zeljko Gligorevic0000100,000,00
38Claus Bankler10210120,830,00
39Jesper Bloch3000120,250,00
40Lasse Lorenzen2210140,140,00
41Emil Bo Sørensen2100140,140,00
42Peter Kjærsgaard Lund3000160,190,00
43Kebba Bajaha1110170,060,00
44Johannes Bjerrum1000170,060,00
45Christian Zamora2500180,110,00
46Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
47Carl leffler10600180,560,00
48Lars Grønkjær6500200,300,00
49Frederik Hansen12610230,520,00
50Søren Fynbo7400240,290,00
51Malte Skov Jepsen6700290,210,00
52Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
53Martin Let Hansen0000370,000,00
54Karsten Let Hansen1000370,030,00
55Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
56Hubert Helmersen5610420,120,00
57Steen Husfeldt4500440,090,00
58Martin Andersen19400440,430,00
59Peter Viggo Vestergaard8300530,150,00
60Esben Tønnesen11200550,200,00
61Claus Jensen201220560,360,00
62Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
63Peter Damm412950880,470,00
64Nicolai Derning1413001090,130,00
65John Juncker Nielsen138401120,120,00
66Ulrik Elholm87101260,060,00
67Martin Larsson5436001570,340,00
68Selvmål41001590,030,00
69Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
70Erik Bjørsted17001710,010,00
71Mads Fjelstervang3130901740,180,00
72Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
73Søren Nielsen (Sørensen)1012102600,040,00
74Kai Olsen2216202610,080,00
75Lars Hansen17885002810,630,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet