«Navn»«M»«A»«G»«R»«K»»M/K««KAR»
1Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
2Nicholas Holst300021,500,00
3Jakob Iversen840061,330,00
4Niels Fogh Andersen311031,000,00
5Claus Bankler10210120,830,00
6Rene Hedman450060,670,00
7Lars Hansen17885002810,630,00
8Carl leffler10600180,560,00
9Frederik Hansen12610230,520,00
10Kristian Knudsen110020,500,00
11Thomas Langaa Nejland100020,500,00
12Peter Damm412950880,470,00
13Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
14Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
15Martin Andersen19400440,430,00
16Jannick Breuning331070,430,00
17Alexander Diallo200050,400,00
18Claus Jensen201220560,360,00
19Martin Larsson5436001570,340,00
20Lars Grønkjær6500200,300,00
21Jesper Larsson4522221510,300,00
22Søren Fynbo7400240,290,00
23Denny Fröjd200070,290,00
24Jesper Bloch3000120,250,00
25Rasmus Brethvad200080,250,00
26Alexander Elverlund100040,250,00
27Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
28Malte Skov Jepsen6700290,210,00
29Esben Tønnesen11200550,200,00
30Silas Friis Nielsen110050,200,00
31Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
32Peter Kjærsgaard Lund3000160,190,00
33Mads Fjelstervang3130901740,180,00
34Peter Viggo Vestergaard8300530,150,00
35Lasse Lorenzen2210140,140,00
36Emil Bo Sørensen2100140,140,00
37Nicolai Derning1413001090,130,00
38Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
39Mads Holmbo Lind100080,120,00
40Hubert Helmersen5610420,120,00
41John Juncker Nielsen138401120,120,00
42Christian Zamora2500180,110,00
43William Bjørn von Bülow110090,110,00
44Lasse Facius25271412390,100,00
45Oliver Vinther1310100,100,00
46Steen Husfeldt4500440,090,00
47Kai Olsen2216202610,080,00
48Ulrik Elholm87101260,060,00
49Kebba Bajaha1110170,060,00
50Johannes Bjerrum1000170,060,00
51Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
52Søren Nielsen (Sørensen)1012102600,040,00
53Karsten Let Hansen1000370,030,00
54Selvmål41001590,030,00
55Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
56Erik Bjørsted17001710,010,00
57Martin Let Hansen0000370,000,00
58Zeljko Gligorevic0000100,000,00
59Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
60Mark maagaard000060,000,00
61Branimir Vinski000060,000,00
62Johan Weisser000050,000,00
63Thomas Amdi000040,000,00
64Dalibor Raivojsa020030,000,00
65Jonas kolling000030,000,00
66Inuik Poulsen000020,000,00
67Kenneth Madsen000010,000,00
68Alex Blicher Hansen000010,000,00
69Carsten Benn000010,000,00
70Per Pørtner Madsen000010,000,00
71Peter Gdowski000010,000,00
72Glen Nielsen000010,000,00
73Morten Andersen000010,000,00
74Martin Gungerich000010,000,00
75Mathias Kure000010,000,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet