Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»»M/K««KAR»
1Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
2Nicholas Holst300021,500,00
3Jakob Iversen840061,330,00
4Niels Fogh Andersen311031,000,00
5Claus Bankler10210120,830,00
6Rene Hedman450060,670,00
7Lars Hansen17885002810,630,00
8Carl leffler10600180,560,00
9Frederik Hansen11610210,520,00
10Kristian Knudsen110020,500,00
11Thomas Langaa Nejland100020,500,00
12Peter Damm412950880,470,00
13Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
14Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
15Martin Andersen19400440,430,00
16Jannick Breuning331070,430,00
17Claus Jensen201220560,360,00
18Martin Larsson5236001550,340,00
19Lars Grønkjær6500200,300,00
20Jesper Larsson4522221510,300,00
21Søren Fynbo7400240,290,00
22Denny Fröjd200070,290,00
23Jesper Bloch3000120,250,00
24Alexander Elverlund100040,250,00
25Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
26Malte Skov Jepsen6700260,230,00
27Peter Kjærsgaard Lund3000140,210,00
28Esben Tønnesen11200550,200,00
29Silas Friis Nielsen110050,200,00
30Rasmus Brethvad100050,200,00
31Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
32Mads Fjelstervang3130901740,180,00
33Peter Viggo Vestergaard8300510,160,00
34Lasse Lorenzen2210140,140,00
35Emil Bo Sørensen2100140,140,00
36Oliver Vinther131070,140,00
37Nicolai Derning1413001090,130,00
38Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
39Mads Holmbo Lind100080,120,00
40Hubert Helmersen5610420,120,00
41John Juncker Nielsen138401120,120,00
42Christian Zamora2500180,110,00
43William Bjørn von Bülow110090,110,00
44Lasse Facius25271412390,100,00
45Steen Husfeldt4500440,090,00
46Kai Olsen2216202610,080,00
47Ulrik Elholm87101260,060,00
48Kebba Bajaha1110170,060,00
49Johannes Bjerrum1000170,060,00
50Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
51Søren Nielsen (Sørensen)1012102590,040,00
52Karsten Let Hansen1000370,030,00
53Selvmål41001590,030,00
54Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
55Erik Bjørsted17001710,010,00
56Martin Let Hansen0000370,000,00
57Zeljko Gligorevic0000100,000,00
58Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
59Mark maagaard000060,000,00
60Branimir Vinski000060,000,00
61Johan Weisser000050,000,00
62Thomas Amdi000040,000,00
63Alexander Diallo000040,000,00
64Dalibor Raivojsa020030,000,00
65Inuik Poulsen000020,000,00
66Jonas kolling000010,000,00
67Carsten Benn000010,000,00
68Per Pørtner Madsen000010,000,00
69Kenneth Madsen000010,000,00
70Mathias Kure000010,000,00
71Glen Nielsen000010,000,00
72Peter Gdowski000010,000,00
73Morten Andersen000010,000,00
74Alex Blicher Hansen000010,000,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet