»Navn««M»«A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Alex Blicher Hansen000010,000,00
2Alexander Diallo000040,000,00
3Alexander Elverlund100040,250,00
4Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
5Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
6Branimir Vinski000060,000,00
7Carl leffler10600180,560,00
8Carsten Benn000010,000,00
9Christian Zamora2500180,110,00
10Claus Bankler10210120,830,00
11Claus Jensen201220560,360,00
12Dalibor Raivojsa020030,000,00
13Denny Fröjd200070,290,00
14Emil Bo Sørensen2100140,140,00
15Erik Bjørsted17001710,010,00
16Esben Tønnesen11200550,200,00
17Frederik Hansen11610210,520,00
18Glen Nielsen000010,000,00
19Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
20Hubert Helmersen5610420,120,00
21Inuik Poulsen000020,000,00
22Jakob Iversen840061,330,00
23Jannick Breuning331070,430,00
24Jesper Bloch3000120,250,00
25Jesper Larsson4522221510,300,00
26Johan Weisser000050,000,00
27Johannes Bjerrum1000170,060,00
28John Juncker Nielsen138401120,120,00
29Jonas kolling000010,000,00
30Kai Olsen2216202610,080,00
31Karsten Let Hansen1000370,030,00
32Kebba Bajaha1110170,060,00
33Kenneth Madsen000010,000,00
34Kristian Knudsen110020,500,00
35Lars Grønkjær6500200,300,00
36Lars Hansen17885002810,630,00
37Lasse Facius25271412390,100,00
38Lasse Lorenzen2210140,140,00
39Mads Fjelstervang3130901740,180,00
40Mads Holmbo Lind100080,120,00
41Malte Skov Jepsen6700260,230,00
42Mark maagaard000060,000,00
43Martin Andersen19400440,430,00
44Martin Larsson5236001550,340,00
45Martin Let Hansen0000370,000,00
46Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
47Mathias Kure000010,000,00
48Morten Andersen000010,000,00
49Nicholas Holst300021,500,00
50Nicolai Derning1413001090,130,00
51Niels Fogh Andersen311031,000,00
52Oliver Vinther131070,140,00
53Per Pørtner Madsen000010,000,00
54Peter Damm412950880,470,00
55Peter Gdowski000010,000,00
56Peter Kjærsgaard Lund3000140,210,00
57Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
58Peter Viggo Vestergaard8300510,160,00
59Rasmus Brethvad100050,200,00
60Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
61Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
62Rene Hedman450060,670,00
63Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
64Selvmål41001590,030,00
65Silas Friis Nielsen110050,200,00
66Steen Husfeldt4500440,090,00
67Søren Fynbo7400240,290,00
68Søren Nielsen (Sørensen)1012102590,040,00
69Thomas Amdi000040,000,00
70Thomas Langaa Nejland100020,500,00
71Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
72Ulrik Elholm87101260,060,00
73William Bjørn von Bülow110090,110,00
74Zeljko Gligorevic0000100,000,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet