Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 »Navn««M»«A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Alex Blicher Hansen000010,000,00
2Alexander Diallo200050,400,00
3Alexander Elverlund100040,250,00
4Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
5Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
6Branimir Vinski000060,000,00
7Carl leffler10600180,560,00
8Carsten Benn000010,000,00
9Christian Zamora2500180,110,00
10Claus Bankler10210120,830,00
11Claus Jensen201220560,360,00
12Dalibor Raivojsa020030,000,00
13Denny Fröjd200070,290,00
14Emil Bo Sørensen2100140,140,00
15Erik Bjørsted17001710,010,00
16Esben Tønnesen11200550,200,00
17Frederik Hansen12610230,520,00
18Glen Nielsen000010,000,00
19Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
20Hubert Helmersen5610420,120,00
21Inuik Poulsen000020,000,00
22Jakob Iversen840061,330,00
23Jannick Breuning331070,430,00
24Jesper Bloch3000120,250,00
25Jesper Larsson4522221510,300,00
26Johan Weisser000050,000,00
27Johannes Bjerrum1000170,060,00
28John Juncker Nielsen138401120,120,00
29Jonas kolling000030,000,00
30Kai Olsen2216202610,080,00
31Karsten Let Hansen1000370,030,00
32Kebba Bajaha1110170,060,00
33Kenneth Madsen000010,000,00
34Kristian Knudsen110020,500,00
35Lars Grønkjær6500200,300,00
36Lars Hansen17885002810,630,00
37Lasse Facius25271412390,100,00
38Lasse Lorenzen2210140,140,00
39Mads Fjelstervang3130901740,180,00
40Mads Holmbo Lind100080,120,00
41Malte Skov Jepsen6700290,210,00
42Mark maagaard000060,000,00
43Martin Andersen19400440,430,00
44Martin Gungerich000010,000,00
45Martin Larsson5436001570,340,00
46Martin Let Hansen0000370,000,00
47Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
48Mathias Kure000010,000,00
49Morten Andersen000010,000,00
50Nicholas Holst300021,500,00
51Nicolai Derning1413001090,130,00
52Niels Fogh Andersen311031,000,00
53Oliver Vinther1310100,100,00
54Per Pørtner Madsen000010,000,00
55Peter Damm412950880,470,00
56Peter Gdowski000010,000,00
57Peter Kjærsgaard Lund3000160,190,00
58Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
59Peter Viggo Vestergaard8300530,150,00
60Rasmus Brethvad200080,250,00
61Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
62Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
63Rene Hedman450060,670,00
64Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
65Selvmål41001590,030,00
66Silas Friis Nielsen110050,200,00
67Steen Husfeldt4500440,090,00
68Søren Fynbo7400240,290,00
69Søren Nielsen (Sørensen)1012102600,040,00
70Thomas Amdi000040,000,00
71Thomas Langaa Nejland100020,500,00
72Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
73Ulrik Elholm87101260,060,00
74William Bjørn von Bülow110090,110,00
75Zeljko Gligorevic0000100,000,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet