«Navn»«M»«A»«G»«R»«K»«M/K»»KAR«
1Lars Hansen17885002810,630,00
2Kai Olsen2216202610,080,00
3Søren Nielsen (Sørensen)1012102600,040,00
4Lasse Facius25271412390,100,00
5Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
6Mads Fjelstervang3130901740,180,00
7Erik Bjørsted17001710,010,00
8Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
9Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
10Selvmål41001590,030,00
11Martin Larsson5436001570,340,00
12Jesper Larsson4522221510,300,00
13Ulrik Elholm87101260,060,00
14John Juncker Nielsen138401120,120,00
15Nicolai Derning1413001090,130,00
16Peter Damm412950880,470,00
17Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
18Claus Jensen201220560,360,00
19Esben Tønnesen11200550,200,00
20Peter Viggo Vestergaard8300530,150,00
21Martin Andersen19400440,430,00
22Steen Husfeldt4500440,090,00
23Hubert Helmersen5610420,120,00
24Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
25Martin Let Hansen0000370,000,00
26Karsten Let Hansen1000370,030,00
27Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
28Malte Skov Jepsen6700290,210,00
29Søren Fynbo7400240,290,00
30Frederik Hansen12610230,520,00
31Lars Grønkjær6500200,300,00
32Christian Zamora2500180,110,00
33Carl leffler10600180,560,00
34Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
35Kebba Bajaha1110170,060,00
36Johannes Bjerrum1000170,060,00
37Peter Kjærsgaard Lund3000160,190,00
38Emil Bo Sørensen2100140,140,00
39Lasse Lorenzen2210140,140,00
40Jesper Bloch3000120,250,00
41Claus Bankler10210120,830,00
42Oliver Vinther1310100,100,00
43Zeljko Gligorevic0000100,000,00
44William Bjørn von Bülow110090,110,00
45Mads Holmbo Lind100080,120,00
46Rasmus Brethvad200080,250,00
47Denny Fröjd200070,290,00
48Jannick Breuning331070,430,00
49Jakob Iversen840061,330,00
50Mark maagaard000060,000,00
51Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
52Rene Hedman450060,670,00
53Branimir Vinski000060,000,00
54Johan Weisser000050,000,00
55Alexander Diallo200050,400,00
56Silas Friis Nielsen110050,200,00
57Thomas Amdi000040,000,00
58Alexander Elverlund100040,250,00
59Jonas kolling000030,000,00
60Niels Fogh Andersen311031,000,00
61Dalibor Raivojsa020030,000,00
62Kristian Knudsen110020,500,00
63Thomas Langaa Nejland100020,500,00
64Nicholas Holst300021,500,00
65Inuik Poulsen000020,000,00
66Alex Blicher Hansen000010,000,00
67Carsten Benn000010,000,00
68Peter Gdowski000010,000,00
69Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
70Mathias Kure000010,000,00
71Glen Nielsen000010,000,00
72Martin Gungerich000010,000,00
73Per Pørtner Madsen000010,000,00
74Morten Andersen000010,000,00
75Kenneth Madsen000010,000,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet