Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»«M/K»»KAR«
1Lars Hansen17885002810,630,00
2Kai Olsen2216202610,080,00
3Søren Nielsen (Sørensen)1012102590,040,00
4Lasse Facius25271412390,100,00
5Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
6Mads Fjelstervang3130901740,180,00
7Erik Bjørsted17001710,010,00
8Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
9Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
10Selvmål41001590,030,00
11Martin Larsson5236001550,340,00
12Jesper Larsson4522221510,300,00
13Ulrik Elholm87101260,060,00
14John Juncker Nielsen138401120,120,00
15Nicolai Derning1413001090,130,00
16Peter Damm412950880,470,00
17Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
18Claus Jensen201220560,360,00
19Esben Tønnesen11200550,200,00
20Peter Viggo Vestergaard8300510,160,00
21Steen Husfeldt4500440,090,00
22Martin Andersen19400440,430,00
23Hubert Helmersen5610420,120,00
24Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
25Karsten Let Hansen1000370,030,00
26Martin Let Hansen0000370,000,00
27Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
28Malte Skov Jepsen6700260,230,00
29Søren Fynbo7400240,290,00
30Frederik Hansen11610210,520,00
31Lars Grønkjær6500200,300,00
32Christian Zamora2500180,110,00
33Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
34Carl leffler10600180,560,00
35Johannes Bjerrum1000170,060,00
36Kebba Bajaha1110170,060,00
37Lasse Lorenzen2210140,140,00
38Peter Kjærsgaard Lund3000140,210,00
39Emil Bo Sørensen2100140,140,00
40Claus Bankler10210120,830,00
41Jesper Bloch3000120,250,00
42Zeljko Gligorevic0000100,000,00
43William Bjørn von Bülow110090,110,00
44Mads Holmbo Lind100080,120,00
45Denny Fröjd200070,290,00
46Oliver Vinther131070,140,00
47Jannick Breuning331070,430,00
48Mark maagaard000060,000,00
49Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
50Jakob Iversen840061,330,00
51Branimir Vinski000060,000,00
52Rene Hedman450060,670,00
53Silas Friis Nielsen110050,200,00
54Rasmus Brethvad100050,200,00
55Johan Weisser000050,000,00
56Alexander Elverlund100040,250,00
57Alexander Diallo000040,000,00
58Thomas Amdi000040,000,00
59Dalibor Raivojsa020030,000,00
60Niels Fogh Andersen311031,000,00
61Kristian Knudsen110020,500,00
62Thomas Langaa Nejland100020,500,00
63Nicholas Holst300021,500,00
64Inuik Poulsen000020,000,00
65Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
66Mathias Kure000010,000,00
67Kenneth Madsen000010,000,00
68Carsten Benn000010,000,00
69Per Pørtner Madsen000010,000,00
70Glen Nielsen000010,000,00
71Peter Gdowski000010,000,00
72Morten Andersen000010,000,00
73Alex Blicher Hansen000010,000,00
74Jonas kolling000010,000,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet