«Navn»«M»«A»«G»«R»«K»«M/K»»KAR«
1Lars Hansen17885002810,630,00
2Kai Olsen2216202610,080,00
3Søren Nielsen (Sørensen)1012102600,040,00
4Lasse Facius25271412390,100,00
5Bo Bræk Hansen2419001880,130,00
6Mads Fjelstervang3130901740,180,00
7Erik Bjørsted17001710,010,00
8Peter Pico Geerdsen211131670,010,00
9Henrik Winthereik Mathorne3255001670,190,00
10Selvmål41001590,030,00
11Martin Larsson5436001570,340,00
12Jesper Larsson4522221510,300,00
13Ulrik Elholm87101260,060,00
14John Juncker Nielsen138401120,120,00
15Nicolai Derning1413001090,130,00
16Peter Damm412950880,470,00
17Anders Juncker Nielsen3410600,050,00
18Claus Jensen201220560,360,00
19Esben Tønnesen11200550,200,00
20Peter Viggo Vestergaard8300530,150,00
21Steen Husfeldt4500440,090,00
22Martin Andersen19400440,430,00
23Hubert Helmersen5610420,120,00
24Rasmus H. Nielsen9600390,230,00
25Martin Let Hansen0000370,000,00
26Karsten Let Hansen1000370,030,00
27Martin Rye Jørgensen13100300,430,00
28Malte Skov Jepsen6700290,210,00
29Søren Fynbo7400240,290,00
30Frederik Hansen12610230,520,00
31Lars Grønkjær6500200,300,00
32Christian Zamora2500180,110,00
33Uffe Kynde Nielsen8800180,440,00
34Carl leffler10600180,560,00
35Johannes Bjerrum1000170,060,00
36Kebba Bajaha1110170,060,00
37Peter Kjærsgaard Lund3000160,190,00
38Lasse Lorenzen2210140,140,00
39Emil Bo Sørensen2100140,140,00
40Claus Bankler10210120,830,00
41Jesper Bloch3000120,250,00
42Zeljko Gligorevic0000100,000,00
43Oliver Vinther1310100,100,00
44William Bjørn von Bülow110090,110,00
45Mads Holmbo Lind100080,120,00
46Rasmus Brethvad200080,250,00
47Denny Fröjd200070,290,00
48Jannick Breuning331070,430,00
49Mark maagaard000060,000,00
50Sebastian Bjørn Ørum Gaardbo010060,000,00
51Jakob Iversen840061,330,00
52Branimir Vinski000060,000,00
53Rene Hedman450060,670,00
54Silas Friis Nielsen110050,200,00
55Johan Weisser000050,000,00
56Alexander Diallo200050,400,00
57Alexander Elverlund100040,250,00
58Thomas Amdi000040,000,00
59Jonas kolling000030,000,00
60Niels Fogh Andersen311031,000,00
61Dalibor Raivojsa020030,000,00
62Inuik Poulsen000020,000,00
63Kristian Knudsen110020,500,00
64Thomas Langaa Nejland100020,500,00
65Nicholas Holst300021,500,00
66Kenneth Madsen000010,000,00
67Mathias Kure000010,000,00
68Alex Blicher Hansen000010,000,00
69Carsten Benn000010,000,00
70Per Pørtner Madsen000010,000,00
71Peter Gdowski000010,000,00
72Rasmus Ørum-Madsen200012,000,00
73Glen Nielsen000010,000,00
74Morten Andersen000010,000,00
75Martin Gungerich000010,000,00
 
Vælg Sæson
 

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet